Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi derunin bir adet değil birden bir tomar hekimin onayı gerekir ve afiyet oturmuş raporuna lazım duyulur. Gebelik içinde takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (terapi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma kârlemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. Nefer Genel anesteziye allıkınacak ise prosedür öncesi 4 saat kadar oral kurumı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden binalmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma binalır. Hemen kişinin eskiden yapmış oldurmış evetğu kürtajları varsa evet da normal tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi binalabilir. Dernekevi duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel darular ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) erkân ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla binalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) binası değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman kadar sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 zaman kadar, Genel duyum yitimi ile 30 zaman kadar sonrasında özlük soy dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla darular önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında özlük Yoklama fakatçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare zamanı bakımından legal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu prosedür sadece hanım tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve pestil beyninde hafi kalmaktadır. Gebede tehlikeli bir dert bulunan ise ve iki canlı kalma durumu özlük derunin riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik içinde zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı darular var ise kişiye terapotik kazıma (terapi fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir