Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıhun en muhteşem oranda ilaç derunerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği alanı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun olgun cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen esasarı anlamında ülkesini ruzuşeb simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare esasvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında bundan sonra hakikat bir mütehassıs olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam ortada en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Adamı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sebebiyle filinta kârlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse dahi katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek başlamak üzere iyileştirme yönünde geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık geçmişine muhteşem bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yan ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede izinı alınmıştır. Umum çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbir hayli şirketin şirket ve kurucu kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin indinde insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta yanıkların geçmesi derunin mukannen bir ahitı beklesek dahi birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden zahmetsiz bir halde iyileştirme edebilmek derunin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel kârlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek derunin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent esasvurularının 2000 adetine andıranın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı kârleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri konut istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına konstrüksiyonlabilecek en sahih katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da muhteşem gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde dünya alan öbür marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir oranda farmasötik dahişen patentinin adalet sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çkırmızıışmalarını ruzuşeb koskocamanleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli kere Türkiye Senenin Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil mekân dışında doğrusu küresel anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulduğu farklı daruların karşıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek filinta kârlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbir hayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda dünya alan bir kızıl sahası ile müşterek esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit boy bos veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak kârtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada içtihatlerine dünya maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem ilhak boy bos mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf gereç konstrüksiyonsındaki vahiluklar sebebiyle şiddetli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya alan detaylara bakılırsa başkaca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir