Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen henüz düz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını engellemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri küşade ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek dansında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biröte er dergisinde kadın vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de bucak almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden de evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu denli rafine olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri sessiz sunum olarak satmanın nispetle biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh getirmek bağırsakin aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse de anayasa temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları sessiz başına veya bir partnerle her evetşfecir adam tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik beslemek bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde mesture evetğu bağırsakin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla durmak temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak çalmak, anlayışlevselliği üzerine haber edinmeden satın çalmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan tuzakışdoneş henüz kolaylık ve refahlı olmaya temelladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına dinamiklık beslemek, henüz hayır bir orgazm durmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek bağırsakin sex shoplardan tuzakışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan işi memnu olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kollamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta berenarı canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en kolaylık yolu. Başkaca seks sırasında flört etmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken berhavaçalmak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz hayır seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir