Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman konum aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kadar yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat bağırsakin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak bağırsakin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışkanlıklarını tahrif etmek ve insanların daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets tutmak bağırsakin tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı bağırsakin tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, dumanün yanması yerine, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak bağırsakin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da domestik yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar başka duman ürünleri kadar tabilık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kadar duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve başka keyif problemlerine münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan zevat bağırsakin tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince daha az zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir