Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman makam almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas derunin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışkatilklarını tadil etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek derunin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı derunin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da yerel yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden gayrı duman ürünleri kabilinden tabilık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve gayrı dirimlik problemlerine münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas derunin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir