mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının alışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme düzenlemek isteyen kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdataş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun tarafı esna iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği berrak kâin güven kartları vasıtalığı yardımıyla olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Peşış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden kâin tüketici gruplarının alışdataş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı tüketici gruplarının güven ve banka kartvizitı yöntemi ile alışdataş yapmayı tercih ederken güven kartvizitı ve banka kartvizitı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek alışdataş yamayı tercih değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sömürmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi mekân alan e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni tabur daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine mekân vererek, nişane kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir