pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada bucak almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) kumar içinde kırmızıışmutaş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o derece basit değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda elan zait tabanca gücü kabilinden hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan dobra oynamanızı katkısızlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere bucak verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içerisinde bucak meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada bucak meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gkalıntı ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen kumar örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzenek hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her devran bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak meydan duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda bucak meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz kelime kabilinden görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek sarmak veya bir nesneyi nişan sarmak mealına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak örgülması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir